This website isn’t supported by Internet Explorer. We recommend that you use a different browser (e.g. Edge, Chrome, Firefox, Safari, or similar) for the best experience of our content.

a. Innovex Eğitim Hemşiresi aracılığıyla: Hasta, doktor tarafından verilen kartvizitteki 0850 800 9800 numaralı çağrı merkezinden* Innovex’e ulaşır. NovoPen® 6, Innovex Hasta Destek Programı Eğitim Hemşiresi tarafından hastaya, YÜZ YÜZE veya KARGO ile temin edilir.

 

b. Hastanedeki Diyabet Hemşiresi aracılığıyla: Hasta, hastanedeki DİYABET HEMŞİRESİNDEN kalemini alır.**

 

*Bu çağrı merkezinde Innovex Eğitim Hemşireleri aracılığıyla hem NovoPen® 6 kalem teslimi yapılır, hem de isteğe bağlı olarak NovoPen® 6 ve Ryzodeg® eğitimi verilir.
**Talep eden ve onay veren kliniklerin Diyabet Hemşirelerine, Innovex Eğitim Hemşireleri tarafından düzenli olarak kalem temin edilebilecektir.

 

 

 

Hasta eğitimini 2 şekilde alabilir:

 

a. 0850 800 9800 numaralı çağrı merkezinden, Innovex Eğitim Hemşireleri aracılığıyla isteğe bağlı olarak yüz yüze ya da online olarak NovoPen® 6 ve Ryzodeg® eğitimi verilir. Mümkün olan tüm durumlar için yüz yüze eğitim verilmektedir. Eğitim hemşiresi hastayla iletişime geçip eğitim zamanını planlar. Belirlenen zamanda hasta ile ilgili kurum içerisinde görüşür, NovoPen® 6’yı teslim eder ve yüz yüze eğitimini verir. Yüz yüze eğitim verilmesinin mümkün olmadığı durumlarda, uzaktan eğitim platformu üzerinden, planlanan zamanda hastanın eğitimi online olarak verilir.

 

b. Hastanedeki diyabet hemşiresi aracılığıyla, isteğe bağlı olarak hastanın NovoPen® 6 ve Ryzodeg® eğitimi verilir.

 

NovoPen® 6 Akıllı İnsülin Kaleminin kullanımını kolaylaştırmak için kurduğumuz Innovex Saha Eğitim Hemşireleri hastalarımızın yanında. Ancak evine gittiğinde hala aklında soru işareti olan veya enjeksiyon öncesi hızlıca bilgilerini tazelemeye ihtiyaç duyan hastalarımız için bir kullanım videosu hazırladık.

Diyabet Hemşireliği Derneği Başkanı ve Diyabet Hemşiresi Prof. Dr. Nermin Olgun NovoPen® 6’nın kullanım sürecini Diyabet.com’da hastalarımız için adım adım anlattı.